Volné pracovní místo  OBCHODNÍK/CE – NÁKUP A PRODEJ EXKLUZIVNÍCH NEMOVITOSTÍ

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–100 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Zajímají Vás reality a máte obchodního ducha? Rádi byste využili Vaše znalosti v prestižní společnosti, která probouzí domy k životu? Pokud ano, přidejte se k nám do týmu.

Co Vás čeká?
  • Budete aktivně vyhledávat investiční příležitosti prostřednictvím akvizic
  • Provedete důkladné prohlídky nemovitostí
  • Získáváte doplňující informace od vlastníků nebo úřadů
  • Napřímo oslovujete vlastníky zajímavých nemovitostí
  • Získáváte informace a podklady k nemovitosti (katastr, znalci atd.)
  • Provádíte výpočet ceny na základě podrobného plánu
  • Následně danou nemovitost prezentujete vedení společnosti
  • První měsíce budete jezdit 1x-2x týdně do Prahy na zaškolení

Čeká Vás také vyjednávání o ceně, vytváření nabídek, agenda spojená se sjednáváním obchodu a reporting statistik.

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • Proklientský přístup a vysoké pracovní nasazení
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Časová flexibilita
  • Především lásku k nemovitostem

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Při splnění plánu – roční mzda cca 1,200.000 Kč
  • Práci v motivovaném a příjemném neformálním kolektivu
  • Prestižní a stabilní společnost
  • Fixní mzda + nadstandardní provizní systém

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Na českém trhu s nemovitostmi působíme již od roku 1991. Dlouhodobě vytváříme vlastní portfolio nemovitostí v Praze, Brně, Pardubicích a Hradci Králové.

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍK/CE – NÁKUP A PRODEJ EXKLUZIVNÍCH NEMOVITOSTÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Konečná z APROFES,s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍK/CE – NÁKUP A PRODEJ EXKLUZIVNÍCH NEMOVITOSTÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.